Vítejte na webové prezentaci společnosti Carling, spol. s r. o.

Anketa

Kde nejčastěji nakupujete nové pneumatiky?

Ukázat výsledky

Naši partneři

Nejlepší pneumatiky jsou ty, které nemusíte držet skladem...

Carling spravuje největší sklad nákladních pneumatik u nás co do počtu značek, typů, dezénů a rozměrů. Okamžitě dostupných. Za výhodné ceny.

Logistické centrum v Brně je vybaveno špičkovými informačními technologiemi i moderním obslužným systémem vysokozdvižných strojů. Stav zásob sleduje počítačový systém XAL. Směnný provoz a rozvážková služba pak umožňuje v jakoukoli denní hodinu pneumatiku kamkoli přivézt.

Carling je jedním z největších prodejců nákladních pneumatik a protektorů u nás. Realizované objemy dokáže promítnout do nízkých koncových cen, takže zákazník šetří již při nákupu. Z těchto výhod mohou těžit i jednotlivé pneuservisy.

Jsme stále připraveni poskytnout svým zákazníkům i veškeré informace. V jakém stádiu vyřízení je objednávka. Jaké pneumatiky a kdy byly zakoupeny, na které vozidlo a nápravu byly namontovány. Každou pneumatiku máme pod neustálou kontrolou. Víme, kolik najede, umíme její kilometrové náklady přepočítat na peníze a najít optimální variantu. Zpracovaná data jsou dopravcům i partnerským pneuservisům neustále k dispozici.